Zdrowe i lśniące włosy bez chemii

Gdy oglądasz zdjęcia w gazecie na pewno zastanawiasz się, dlaczego te modelki mają tak piękne włosy, czy jest jakiś sposób, żeby moje włosy również lśniły, były mocne i się nie rozdwajały? Po pierwsze pamiętaj, że gazety kłamią, bo modelki z reguły mają największe problemy z włosami, gdyż są narażone na działanie chemii i ciągłe stylizacji ciepłym powietrzem, ale jednocześnie musisz wiedzieć, że można osiągnąć takie włosy bez użycia programu do obróbki zdjęć.
Przede wszytki zrezygnuj z chemii, bo to ona najbardziej osłabia włosy. Odstaw szampon parabazami, wszelkie utrwalacze, spraye i pianki, ale również prostownicę, czy suszenie gorącym powietrzem.
Zamiast stosowania odżywek i masek ze sklepu postaw na naturalność. Przede wszystkim poleca się zastosowanie różnych ziół oraz olejowanie włosów różnymi olejkami. Dzięki takim naturalnym zabiegom łatwo poprawisz kondycję swojego włosa. Pamiętaj jednak, że czasem problem może być związany z twoim zdrowiem, dlatego w momencie, gdy domowe sposoby nie przynoszą rezultatu, musisz udać się do specjalisty po poradę.