Get Adobe Flash player

PRODUKTY

 Gospodarstwo Qzko poleca swoje produkty, które są produkowane w całkowicie naturalny sposób. W naszej ofercie znajdują się między innymi: 

 

 Mydło z koziego mleka

Wspomaga hydratyzację skóry i zabezpiecza przed wysuszeniem, wspomaga także regulację przemiany materii i odnowę wierzchniej warstwy skóry. Wykonane jest na bazie oleju palmowego i oliwy z oliwek. Mleko Kozie - nasycone wręcz składnikami mineralnymi, a także mnóstwem witamin, takich jak A1, B1, B2, PP i C sprawia, że wszyscy sceptycy szybko przekonują się to tego niesamowitego specjału.

dowiedz się więcej ...

Ser z koziego mleka

Specjalnością gospodarstwa są wędzony ser pod nazwą Qźlak wykonywany są na podobieństwo oscypka. Wszystkie nasze sery otrzymujemy z mleka kóz wypasanych wyłącznie na naturalnych pastwiskach. Podstawowym składnikiem serów jest białko stanowiące ponad 20% masy serów.  Przemiany białka w procesie dojrzewania serów nadają serom dodatkowe walory smakowe i dietetyczne.

dowiedz się więcej ...

Krem z koziego mleka

Nasze kremy są wytwarzane w sposób ekologiczny bez używania środków chemicznych. 

Polędwiczki wędzone "Przysmak Huberta"

Piersi kurczaka natarte odpowiednio dobranymi naturalnymi przyprawami zapeklowane są na sucho w kamiennym garnku przez kilka dni. Wędzone naturalnie w dymie z drzewa bukowego i olchowego w efekcie uzyskują niepowtarzalny smak i aromat oraz zakonserwuje mięso na dłuższy okres czasu. Wędzenie odbywa się powoli w ciągu dwóch dni.