Get Adobe Flash player


Czerwona glinka

Naturalne mydło z koziego mleka z czerwoną glinką na bazie oleju palmowego.
2
Szczegóły produktu

Naturalne mydło z koziego mleka z czerwoną glinką na bazie oleju palmowego.

Glinka czerwona - jest bogata w krzem, żelazo, mangan, magnez, sód, potas i tytan. Szczególnie polecana dla cery tłustej i mieszanej, a także wrażliwej. Jest najczęściej stosowana w przypadkach łagodzenia objawów trądziku różowatego. Łagodnie ściąga pory i wygładza skórę. Oczyszcza skórę z toksyn. Rozświetla matową cerę. Systematyczne nakładanie kosmetyków z czerwoną glinką zapewnia uszczelnienie naczyń krwionośnych i zapobiega ich pękaniu. Jest polecana dla cer, które są wrażliwe i skłonne do zmian alergicznych. Regularne stosowanie tej glinki może dodatkowo wywołać efekt delikatnie opalonej skóry.

Mleko kozie - Docenione po latach mleko prosto od kozy podbija serca pań dbających o linię i piękną zdrową skórę.
Już w starożytności kobiety stosowały mleko i miód do poprawiania urody. Słynąca z piękności królowa egipska, Kleopatra, zawdzięczała wspaniałą alabastrową skórę codziennym kąpielom w kozim mleku. Jego dobroczynne właściwości doceniły również sklepy ze zdrową żywnością oraz firmy kosmetyczne.Nasi krajowi przedstawiciele, tacy jak Ziaja czy Florina już dawno zastąpili mleko krowie kozim. Udowadniają, że kosmetyki z mlekiem kozy najefektywniej działają na cerę suchą i zniszczoną, gdyż zawierają większy procent tłuszczu. Wyroby z koziego mleka wpływają także na miękkość, gładkość i elastyczność skóry

Olej palmowy - zawiera kwas palmitynowy(44%), kwas oleinowy(39%), karotenoidy i witaminę E i A. Działa stymulująco, normalizująco, kojąco, przeciwzapalnie i ochronnie.Stosowany do produkcji kremów odżywczych, kosmetyków ochronnych, luksusowych mydeł.